Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Rozdział 1 - Misja

Rozdział 1 - Misja

-Tsunade na wezwała! krzyknęła Sakura do ćwiczącego Naruto.
- Nie żartuj wezwała, Babcia Tsunade nas Wezwała!!! - odkrzyknął z daleka Naruto zaskoczony i zdyszany.
- Tylko szybko bo powiedziała że to poważna sprawa! I mamy u niej być jak najszybciej!! - wytłumaczyła Sakura,a Naruto bardzo szybko do niej przybiegł.
- No,dobra to więc idźmy!! powiedział uradowany Naruto.
Dlatego że bardzo dawno nie był na żadnej misji odkąd znaleźli kryjówkę Orochimaru.Ale misja się nie powiodła.
Naruto nie dał rady zabrać Sasuke do domu z rąk podstępnych osób: Kabuto i Orochimaru.-Poczekaj, poczekaj jeszcze musimy powiedzieć o tej misji Sajowi!
- Zatrzymała go Sakura aby poczekał. - No....Dobra! - Powiedział zasmucony Naruto. - A po co ja? - Au...Auć... to boli! - Puść Sakura-chan! - Krzyknęła. - Sakura-chan!
- Sakura puściła Naruto a ten od razu zaczął masować swoje ododałe ucho.U pewnej chwili ktoś zaczął wychodzić zza drzewa.Sakura i Naruto stanęli w gotowości jak do walki. - Nie...nie róbcie mi nic głąby.To ja Sai.
-krzykną Sai i wyszedł. - Ja głąb zaraz ci... -
nie skończył bo Sakura złapała go za sweter. - Sakura puść tylko jeden cios proszę! - NIE! - krzyknęła do niego a ten od razu się uspokój. - Dobra wiesz już o misji. - zapytała. - TAK i mamy być bardzo szybko u Hokage. - odpowiedział i uśmiechną się. - To chodźmy już wreszcie. - Niecierpliwił się Naruto. - Dodrze, chodźmy już! - odpowiedziała znudzona gadaniem blondyna.I poszli.  
naru-hina-love-kiss 13/03/2010 15:55:00 [Powrót] Komentujee nie prada da sie ocenić jest bardzo ciekawa ciekawe co to za misja jak by była nowa nocia pisz na nr.gg 19882545 prosze i błagam aby szybko była nowa nocia bo nie wytrzymam bardzo mi się podobała ta notka i licze na więcej pozdrawiam
asia 14/05/2010 16:10:48
| brak www IP: 178.56.140.75

hej. Twoja notka jest zbyt krótka, by można było cokolwiek więcej powiedzieć. pisz dłuższe. i jeśli jesteś fanką naruhina to zapraszam na mojego bloga ayanami-opowiadanka2.blog.onet.pl
oraz na ayanami-opowiadanka.blog.onet.pl
pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu
ayanami 22/03/2010 13:34:08
| brak www IP: 87.246.251.83
~Strona Główna

~przeszło 4244 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Ksiega Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2010
Marzec

~Ulubieni

~Linki

~Szablon by Eti
~Pic by do Dokuro
~blog4u